Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Serigrafi Baskı Nedir? 

Serigrafi baskıya ipek baskısı veya özgün baskı adı da verilmektedir. Serigafi baskı, bir şablona gerilmiş ipeğin yüzeyine foto emisyonları yardımıyla grafik aktarılır. Sonra bu şablon üzerine dökülen mürekkebin ragle lastiği basıncı ile grafiğin baskı yapılacak malzemeye transferi işlemidir. 

Serigrafi Baskı Nerelerde Kullanılır? 


Baskının uzun süre solmadan dayanıklı kalması istenilen yerlerde serigrafi baskı tercih edilir. Serigrafide Hangi Mürekkepleri Kullanıyorsunuz? Solvent ve UV mürekkepleri kullanıyoruz. 

Hangi Mürekkebi Tercih Edin?

Çevreci ve daha dayanıklı olduğu için genellikle UV mürekkepler tercih edilmektedir. Baskı Ölçünüz Nedir? Baskı ölçümüz, maksimum 150 cm x 300 cm olmasına rağmen birden çok baskıyı frekans kaynağı ile yapıştırarak yüksek adetleri ekonomik bir şekilde çözüyoruz. 

Hangi Malzemelere Baskı Yapıyorunuz? 

Mürekkep tutan her türlü yüzeye baskı yapabiliyoruz. Örnek: Kağıt, PVC, Polietilen, Polipropülen, Branda, Metalik levhalar, Tahta yüzeyler vs. 

SERİGRAFİ BASKI 

Elektrik-elektronik sanayisine dokunmatik paneller ve klavyeler, lexan, alüminyum, pvc, polyester, polykarbonat malzemelerden arkasi yapiskanli-yapiskansiz etiketler, her tür üreticinin kullanabilecegi damla etiketler, promosyon ürünlerinden baski yüzeyi düz olan kalem, çakmak, saat, masa setleri, küp bloklar, ajanda, fihrist gibi ürünler üzerine baski yapilmaktadir.
Boya üreticilerine renk kartelasi bu sistemle basilmaktadir. 

 

Serigraf Baskı Yapılabilecek Bazı Ürünler...
Tüm Haklar Başak Reklam Hizmetlerine Aittir © 2011